ESSENS PARFÉMY
Neodolatelné vůně vysoké kvality za nízkou cenu

 LUXUSNÍ PARFÉMY UNIKÁTNÍCH ZNAČKOVÝCH VŮNÍ

Parfémy ESSENS vznikají především s důrazem na nejvyšší možnou kvalitu. Naše výroba je certifikována GMP (Good Manufacturing Practice), ISO 9001-2008 a je pod neustálou kontrolou podle nejpřísnějších předpisů a norem EU. Garantujeme obsah 20 % vonných esencí (éterických olejů), exkluzivně dodávaných jedním z předních světových producentů pro privátní značky společností SELUZ, což zaručuje řadit se k elitě mezi parfémy.

Ty nejkvalitnější vonné esence výhradně z přírodních zdrojů se nejprve smíchají s čistým parfumářským alkoholem. Již v této fázi se lišíme od většiny konkurence, protože společnosti vyrábějící na území EU jsou nuceny použitý alkohol denaturovat různými chemickými látkami, což může negativně ovlivnit finální produkt. 

Výsledná směs se podchladí na teplotu -7 °C a dokonale se přefiltruje, k filtraci jsou používány filtry s jemností 10 mikronů. Parfém pak nejméně 8 týdnů "zraje"v nerezových tancích, aby se mohly všechny složky dokonale spojit. Poté je naplněn do vzduchem čištěných flakónů, vytvořených italskými mistry ve vyhlášené sklářské dílně a nakonec je zabalen do krabičky navržené s důrazem na čistý design. Všechny výrobní kroky podléhají soustavné kontrole kvality a pro výrobu jsou použity výhradně bezchybné materiály. 

  • originální parfémy  vysoká kvalita, nízká cena 
  • podíl vonných esencí je 20%
  • 40 nejprodávanějších dámských vůní
  • 20 nejprodávanějších pánských vůní 
  • objednej si katalog vůní

Získej více skvělých informací...

KRÁSNĚ VONĚT ... ZDRAVĚ ŽÍT... SNADNÝ PŘÍJEM ESSENS MÍT...


Chceš šetřit až 74% při nákupech? Chceš dostávat dárky za Tvé nákupy?

Staň se členem klubu ESSENS!